O mně, o webu

Vítejte na stránkách věnované mé tvorbě

Naleznete zde převážně fotoreportáže ze staveb modelů, či jiných projektů, doplněné o drobné komentáře a poznatky, které snad přijdou vhod. V neposlední řadě chci všechny tyto projekty shromáždit na jednom místě, aby nebyly rozprostřeny po širém internetu v nejzapadlejších vláknech modelářských či fotografických fór.

Veškeré materiály a fotografie, které jsou zde zveřejněny, či poskytnuty ke stažení, slouží výhradně k osobnímu a hobby využií. Veškeré další komerční využití bez souhlasu autora je zakázáno.

Proč dělám to co dělám a proč to dělám tak, jak to dělám

Pozornějšímu návštěvníkovi neunikne, že zde je, či přibude mnoho projektů, které jsou v různém stádiu rozpracování a jsou nedokončené. Není to proto, že bych byl chronický nedokončovač. Důvod je zcela prozaičtější. Zkrátka mne baví více stavět, vytvářet, vymýšlet a bádat nad novými postupy více, než si potom „hrát“ s finálním produktem. Tak jak se dočtete ve fotoalbu – Vlak duchů – pro mne v tomto případě cesta znamená cíl. Je to duševní cvičení, díky kterému mohu polevit z pracovního tempa, zrelaxovat a vyčistit si hlavu. A když z toho sem tam vypadne něco smysluplného, tak to potěší dvojnásob 🙂

Jak se na webu orientovat

Všechny projekty, články, galerie, jsou publikovány formou příspěvku (článku) , které jsou roztříděny do patřičných rubrik. Z menu se dostanete na 3 konceptuální stránky, kde bude seznam všech příspěvků dané rubriky s krátkým popisem. Ve sloupci „Rubriky“ umístěném vpravo je tedy kompletní přístup ke všem článkům.  Myslím, že je to velmi intuitivní.

Enjoy it

koronavirus